Telif Hakları @ 2015 Tüm Hakları Saklıdır:
Bu blogda bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde https://onueldeet.com’a  ve E-kitap Dünyası’na (www.ekitapdunyasi.net)’e aittir.

Satışa sunulan O’nu Elde Et isimli e-kitap ve bu kitabın eki olan diğer e-kitapların tüm hakları E-kitap Dünyası’na (www.ekitapdunyasi.net) aittir.

Söz konusu bilgiler ve belgeler (satın alım yapan kişiler, affiliate marketing üyeleri tarafından ya da üçüncü herhangi bir şahıs tarafından) hiçbir zaman başkalarına verilemez, başka dillere tercüme edilemez, kopyalanamaz, satılamaz ya da kiralanamaz. Yapılacak alıntı ya da alıntılar resmi izne tabidir. E-mail adresimizden bizlere ulaşarak bu izni alabilirsiniz.

Belgeler üzerinde değişiklik yapmaya, bunları parçalarına ayırmaya ve bunlar üzerinde tersine mühendislik işlemi yapılmasına müsaade edilmez. Söz konusu bilgi ve belgeler telif hakkına dair yasalar, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet hakkına dair diğer yasa ve anlaşmalarla korunmaktadır. Kitabı satın alan kişi, söz konusu yasalara riayet edecek ve bilhassa, söz konusu bilgilerden ya da belgelerden işaretleri ya da telif hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, bunları değiştirmeyecek ya da gizlemeyecektir.

Bu siteyi ziyaret eden herkesin Telif Hakkı sayfamızı okuduğu varsayılır.