O’nu Elde Et Kitabı

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmenin Yolları

Onu Elde Et Kitabında!

Onu Elde Et Kitabı Okuyanların Yorumları


fisilti

Onu Elde Et kitabını okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilir ve hemcinslerine kitap hakkındaki fikirlerini gösterebilirsin.

Şu an kitabınızı okuyorum ve ağlamak istiyorum. her şey de bir hayır vardır sözüne çok inanırım herhalde bu süreçte belki onunla tekrar yolum kesişmese de kitabınızın vesilesiyle nasıl dişi olunur onu öğrenmiş olacağım aslında kendim için güzel şeyler yapmış olacağım. 09.Ocak.2018

 

Zehra/Yaş: 26

Ta taaaaammm. Mutlu sondayım :)… Çok ama çok teşekkürler. Harika bir iş çıkarmışsınız. Allah herkesi sevdiğine kavuştursun uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım. Sizce ona, sizden aldığım bu tüyolardan sonra bana ilgi duymaya başladığını ona söyleyeyim mi? Yoksa bilmese daha mı iyi olur?

 

Yeliz/Yaş: 27

Bu tavsiyeler sadece erkeklerin beni değil benim de kendimi daha çok sevmeme yaradı. Bende böle oldu en azından. Çok başarılı. Annem bile değiştiğimi sölüyo. Sebebini sölemedim tabi ;)) Teşekkürlerrr çooook teşekkürler.

Nurcan/Yaş:24

Baştan yaratılmaya ihtiyacım varmış meğer. O bölümde verdiğiniz bilgiler bile bende çok şey değiştirdi. Binlerce teşekkür

Demet/Yaş:26

Yöntem öğretmekle kalmayıp zihnen, ruhen değişim yaratıyoprsunuz. Erkekler konusunda her şeyi bildiğimi zannederdim ama bi erkek vardı ki asla duvarlarını aşamıyordum. Sizden sonra anladım ki erkekler hakkında hiç bi şey bilmiyormuşum meğer! Duvarlarını aşamadığım o erkek şimdi biricik eşim oldu. Minik de bir bebişimiz var. İnsanların yuva kurmasına vesile oluyorsunuz. Her şey için çok ama çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

Hande/Yaş:32

İnanamıyorum :)) Etrafımdaki erkeklerin hepsi daha bir başka bakıyor bana. Tabi o da :)) Çok mutluyum.

Burcu/ Yaş:24

Günler ilerledikçe ve önerilerinizi uygulamaya devam ettikçe değiştim, geliştim. Onu da elde ettim! Her şey için çok ama çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Tüm hemcinslerim de benim gibi, erkekler hakkında pek çok kilit bilgi öğreneceklerdir.

Berna/Yaş:27

Özel bazı durumlarından dolayı kızıma aldım bu kitabı ben. Uzun ve tatsız bir hikaye, anlatmayayım şimdi. Kızıma okutmadan ben göz atmak istedim. Çünkü ona yanlış şeyler yaptıracak, kötü yönlendirecek bilgler yazmış olabileceğinizden korktum. Baktım ki sorun yok hatta 'Bu kitabı kesinliikle okumalı' dediğim an ona verdim. Başta mırın kırın yaptı ama bir süre sonra ‘Anne yaa ben bu anlatılanları yapmayı bırak bunların hep tam aksini yaptım demekki sorun buymuş’  dedi. Bu kitap sonrasında kızımın özel hayatında çok şey değişti. Ellerinize sağlık bir anne olarak sizlere sonsuz teşekkürler ediyorum

Binnur/Yaş:57

Onun şu an beni sevdiğini söylemesi sizin sayenizde. Tamamen imkansız iken onu elde et i okuduktan sonra sanki bir mucize oldu ve bana kendi geldi.

Teşekkürler siz olmasanız asla onunla olamazdım
Gökçe/Yaş:25

* Feragatname : Yukarıdaki yorumlar kişiseldir ve bir otorite anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan bilgilerin doğru uygulanıp uygulanamaması alınacak sonucun kişiden kişiye değişiklik göstermesine neden olabilir.

Kitabı incelemek için Tıkla!