O’nu Elde Et Kitabı

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmenin Yolları

Onu Elde Et Kitabında!

Onu Elde Et Kitabında Neler Var?

Ana Kitap: Onu Elde Et

onu elde et kitabı özet

64 sayfalık Onu Elde Et isimli ana kitapta, hoşlandığı ve elde etmek istediği erkek üzerinde etkili bir iz bırakmak isteyenlere kolaylıkla uygulayabilecekleri, pratik bir yol haritası sunuluyor. Doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması gerekenleri adım adım aktarıyoruz. Erkek psikolojisi ve erkeklerin zihinsel eğilimleri temel alınarak hazırlanmış metotları nasıl uygulayacağını her detayı ile gösteriyoruz. Böylece bu ana kitapla,

  • Hoşlandığın erkeğin sana olan ilgisini nasıl artıracağını,
  • Onun duygularında nasıl iştah uyandıracağını,
  • Sana karşı kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketleri,
  • Bilinçaltına etki edecek can alıcı detayları,
  • Beden diliyle onu tesir altına almayı,
  • iç dünyasında nerelere dokunman gerektiğini,
  • Seksapel numaralar olmadan onu heyecanlandırmanın yollarını,

özetle hoşlandığın erkeği aşık etmenin ve onu elde etmenin yolları hakkındaki pek çok şeyi bu ana kitapla keşfedebilirsin.

Şimdi kitap seti içerisindeki 3 adet bonus kitabın ne olduğunu ve sana neler katacağını anlatalım.

Bonus 1: İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat

onu elde et kitabı özet izlenim

Herkes iyi bir izlenime sahip olduğunu düşünür ama kişilerin kendisiyle ilgili bu inancı çoğu zaman doğru değildir. Sen kendi izlenimine ne kadar güveniyor olsan bile hoşlandığın erkeğin gözünde bu durum aynı olmayabilir. Çünkü kadın ve erkek zekası farklı işler! Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim diyen bir kadın, kadın ve erkek zekasının farklı işlediğini bilmek ve bu farklara göre hareket etmek zorundadır. Hoşlandığın kişi üzerinde bıraktığın duygusal ve fiziksel izlenimi gerektiği gibi güncellediğinde sendeki bu farkı fark eder ve bu değişimi onun bakışlarında hemen fark edebilirsin. Bu bonus kitapla, bıraktığın izlenimin ne derece başarılı olduğunu test ediyor ve çıkan sonuca göre neler yaparak kendini güncellemen gerektiğini sıralıyoruz. Bıraktığın izlenim konusunda kendini geliştirmek için yıllar harcamana gerek yok. Kısa yoldan yapabileceğin özel uygulamaları çok eğlenceli bulacak ve bu düzenlemeler sonrasında kendini daha çok seveceksin. Elbette hoşlandığın erkek de daha çok sevecek! Erkeklerin hayranlık duyacakları bir kadında olmasını bekledikleri duygusal ve fiziksel özellikleri kendi üzerine nasıl giydireceğini bu bonus kitapta adım adım gösteriyoruz.

Bonus 2: Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

onu elde et kitabı özet kıskançlık

Hoşlandığın erkeği elde etmenin yollarında kıskançlık konusu çok önemli bir detay. ‘Henüz birlikte değiliz ki kıskanç olsam ne olur?’ deme! Erkekler, kıskanç olduğunu hissettiği kadınları rakiplerinden korkan, özgüvensiz ve problem yaratıcı olarak görürler. Bu da erkeğin gözündeki çekiciliği yerle bir eden faktördür. Sırf kıskanç bulduğu için, hoşlandığı bayana çıkma teklifi etmeyen çok sayıda erkek olduğunu biliyor muydun? Bu bonus kitapla kıskançlık dereceni ölçüyor ve çıkan sonuca göre neler yapman gerektiğini gösteriyoruz. Bu çalışma çok daha öz güvenli biri olmanı sağlayacak. Tüm tavırlarına yansıyacak olan bu durum sonrasında, hoşlandığın erkeğin sana yaklaşımındaki inanılmaz değişimi hemen fark edebilirsin.

Bonus 3: Onla Chat

onu elde et kitabı özet chat

Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat büyük önem taşıyor. Hoşlandığın erkeği etkilemek için bu alanları nasıl kullanacağını bilmek de çok önemli bir faktör. Bu alanları akıllıca kullanmayı bilmeyen bir kadın çok geriden geliyor demektir. Chat ve sosyal medya araçlarını nasıl kullanacağını çok iyi bilmek zorundasın! İşte bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda neler yapman ve neleri asla yapmaman gerektiğini tek tek gösteriyoruz. Unutma! Bu alanlardaki yazı dilin, yaklaşım tarzın ve neler yazacağın seni bir anda bitirebilir ya da bir anda Tanrıça gibi yüceltebilir. Bunların hepsini bu bonus kitapta gösteriyoruz.

Durma!

Hoşlandığın erkeği nasıl etkilersin keşfet ve sen de onu elde et!

Kitabı incelemek için Tıkla!