Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları ve taktikleri nelerdir eski sevgiliyi geri getirmek için neler yapılır yazdık. Eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılacaklar ile sen de onu geri döndür.

Eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapacağını bilir ve hedefi on ikiden vuracak hamleler yaparsan onu kolaylıkla geri döndürebilirsin. İşte bu yazıda eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları olarak 3 etkili hamlenin ne olduğunu detaylarıyla anlatacağız. Eski sevgiliyi geri getirmek için yapılması gerekenlerden en dikkat etmeniz gereken şeylerle lafa başlayalım.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yollarında Dikkat!

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları üzerinde ilerlemek kritik bir dönemdir. Dikkatli olmak gerekir. Sana basit gelebilir ama yapacağın hamleler ya eski sevgiliyi geri getirme şansı kazanmanı sağlayacaktır ya da onu tamamen kaybetmene sebep olacaktır. Bu yüzden konunun ciddiyetini baştan anlaman ve hatasız adımlarla ilerlemen gerekiyor. Eski sevgiliyi geri döndürmek için nelere dikkat etmen gerektiğini aşağıdaki satırlarda göreceksin.

Kadın erkek ilişkileri pamuk ipliği gibidir. Bir bakarsın ortada büyük bir aşk vardır, bir bakarsın o koca aşk alevi ansızın sönmüş. Ne olduğunu anlayamazsın çoğu zaman. Çünkü aşk ilişkisi içerisinde her şey güzel giderken ufak tefek hatalarını ciddiye almazsın. Ne zamanki işler kötü gitmeye başlar, işte o zaman basite indirgemiş olduğun şeyler için pişman olmaya başlarsın. Neyse ki her şeyin bir çözümü var. Tabi bunun da! Eski sevgiliyi geri döndürme ve onu kazanma yolları üzerinde doğru adımlar atarsan, ENİNDE SONUNDA onu kazanırsın sakın endişe etme.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yollarında 3 Hamle Nedir?

Eski sevgiliyi geri döndürme yollarında uygulayacağın taktikleri, yani yapılması gereken 3 hamle nedir bunun detaylarını aşağıdaki satırlardan okuyabilirsin.

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları hamle 1

Eski sevgiliyi geri getirmek için doğru olan ilk hamle, soğukkanlı olmaktır. Soğukkanlılıkla kast ettiğimiz şeyler şunlar;

  • Ona sitem etmemelisin. Sitemkar sözler söyleme, mesajlar atma. Örneğin, ‘Ben seni çok sevmiştim, senin için neleri feda etmiştim ama sen bunları aslında hiç hak etmemişsin. Beni yarı yolda bıraktın, bilmem ne yaptın…’vs. Sakın bu gibi cümleler kurma. Bir düşün, bu sitemleri ettiğinde ne olacak? Sana koşa koşa geri mi dönecek, üzülüp vah vah mı diyecek, seni tekrar sevmeye mi başlayacak? Hayır, elinde kocaman bir sıfır olacak. Hatta onu bunaltıyor olduğun için senden iyice uzaklaşacak. Bu hatayı yapma, yapmışsan da hemen bir son ver ve soğukkanlılığını korumaya çalış!
  • Sürekli irtibat kurmaya çalışarak, kaba tabiriyle ona salça olacak hallere girme. Ayrılığınızı biraz oluruna bırak. Onla acılı, hüzünlü, romantikimsi şeyler konuşup yazışmanın ya da zırt pırt onu ne çok sevdiğini ona anlatmanın sana hiçbir faydası yok. Ayrıca birkaç gün görüşmeyecek olsanız ne olur? Dünya batacak değil! Bırak biraz o da sen de kafanızı dinleyin.

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları hamle 2

Eski sevgiliyi geri kazanmak için atılacak ikinci adım, bir diğer deyişle 2. hamle durum değerlendirmesi yapmaktır.

Yani, ilişkinizi baştan sona tekrar tekrar düşünerek, geçmişte fark edemediğin kilitleri çözmeye çalışmalısın. Sakın ‘Ya öle bir şey yok, geçmişte her şey gayet güzeldi ama 2 ay önce okula yeni bir kız geldi. Sevgilimin aklını çeldi, o da ona av oldu’ gibi aptalca açıklamalar yapma. Sana bu konuda bir sır verelim, ayrılma sebebiniz (aldatma, yalan, kıskançlık, kavga…ve diğer hepsi) ne gözükürse gözüksün aslında ayrılmanız altında yatan sebep bu gibi şeyler değil. Her ilişkide, farklı şekillerde görünebilen ayrılmaların altında yatan asıl sebep, çiftlerden birinin diğerini eskisi gibi çekici bulmamasıdır. Aşkının, ilgisinin sönmesidir. Artık ondan etkilenmiyor olmasıdır. İnsanları sevgililerine yalan söylemeye, aldatmaya iten şey ya da sürekli kavga etmeye iten şey aslen budur. Bu yüzden geçmişte ufak bir gezinti yaparak onun senden neden soğuduğunu, yani artık seni neden çekici bulmadığını tespit etmen gerekiyor.

Mesela;

  • Çok mu dırdırcı bir tipsin? Ona aşk hissi yaşatmak yerine sorularınla, sorgulamalarınla bunalma hissi yaşatmayı mı seçmiştin?
  • Çok mu kıskançtın? Baş başa ilişkinizi yaşamak yerine aranızda hep 3. kişilerin mi muhabbeti döndü? ‘Ona niye baktın, bu sana neden güldü, bi daha onla görüşmeni istemiyorum’…vs gibi ilişkinizi zedeleyici muhabbetler mi oldu sıkça?
  • Belki de betondan bir duvar gibiydin. Ona duyduğun aşkın sıcaklığını ona yansıtamamış olabilir misin?
  • Bencil miydin? Onun ilgi alanları ya da sıkıntılarını ikinci plana atıp hep kendinden mi konuşuyordun?
  • Belki de renksiz bir kişiliksin. Aşka renk katacak hiçbir şey yapmıyordun!
  • Ve daha onlarca şey…

Bunları ince ince düşünmen gerekiyor. Eski sevgiliyi geri döndürme yollarında atılacak en önemli adımlardan biri budur. Onu geri döndürmek için tarafsızca kendini eleştirmelisin.

Bu durum değerlendirmesinden sonra, kendini biraz yenilemen gerekiyor. Hem yukarıdaki gibi kusurlarını yenilemen hem de aşka renk katabilecek, vazgeçilmez biri haline geleceğin yenilemeler.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için hamle 3

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı diyen birine 3. hamlede şu önerilir, yenilenen seni ona göstermelisin. Korkma, bu süreç öyle çok uzun bir süreç olmayacak. Maksimum 1 ay gibi bir sürede hepsinin üstesinden gelmenin özel metotlarını sana göstereceğiz. Azıcık dişini sıkarsan, onun karşısına çok şaşırtıcı şekilde çıkmanı sağlayabiliriz. Bu adımda onla irtibat kurmanın özel yollarını öğreneceksin. Eskisi gibi vık vık yaptığın mesajlar yerine onun psikolojisini etkin altına alabileceğin türde bir irtibat kurmaktan söz ediyoruz. Ret cevabı veremeyeceği çok özel metotlar var.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları Kitabı indir

Yaşaman gereken değişimin püf noktalarını ve seni red edemeyeceği metotların neler olduğunu detaylarıyla öğrenmen için ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli pdf kitabını indirip okuyabileceğin linki vereceğiz. Bir solukta okuyabileceğin bu kitap, eski sevgiliyi geri getirmek için neler yapmak gerekir sana sırasıyla gösteriyor olacak.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları için onun psikolojisini tesir altına alabileceğin metotları nasıl uygulaman gerektiği anlatan Eski Sevgiliyi Elde Et pdf kitabını indirip okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsin.

eski sevgiliyi elde et kitabı