Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlar Nasıl Olmalı?

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar hakkında detaylı bilgiler verdik. Eski sevgiliye mesaj örneklerini yayınladık. Eski sevgiliyi etkileyecek nitelikte mesajlar nasıl olmalı gösterdik.

Eski sevgiliye atılacak ilk mesaj edebi süslemelerden uzak, romantizm barındırmayan, gerçekçi ve net özelliklerde olmalıdır. Onu etkilemek ve size dönmesini sağlamak istiyorsanız aşağıda yayınlamış olduğumuz mesaj örneklerini dikkate alın.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlara Örnekler

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar ile bu mesajların barındırması ve de barındırmaması gereken detayları aşağıdaki örneklerle daha iyi anlayabilirsiniz. Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır gelin inceleyelim.

Örnek 1-Romantik mesajlar yollamayın

Sizle yaşayacağı romantizmi özlemiş olsaydı çoktan size dönmez miydi? Gerçekçi olun ve onu yaşamak istemeyeceği bir romantizmin içerisine çekip boğmayın.

Örnek 2-Sitemkar Olmayın

Sitemkar olmak, ona sitemler düzen mesajlar yazmak size asla kazandırmaz, aksine kaybettirir. Hatırlayın, kim olursa olsun size sitem eden biri olduğunda onu zevkle dinler miydiniz? Hayır, onun hemen yok olup etrafınızdan uzaklaşmasını isterdiniz. Siz de kendinizi kontrol altında tutun ve eski sevgiliye atılabilecek mesajlar listenize bu tip mesajları dahil etmeyin.

Örnek 3-Aciz Olmayın

‘Sensiz bir hiçim/ Sensiz yapamıyorum/ Hayatımın anlamıydın…’ gibi acizlik bildiren mesajlar yollamayın. Kim aciz bir ruha hayranlık duyup, ondan etkilenir? Hiç birimiz! Öyleyse bunu yapmayın.

Örnek 4-Kızgın Olmayın

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar içerisinde ‘Koca bir yalanmışsın, senden nefret ediyorum. Uğruna emek verdiğim hiçbir şeye değmezmişsin, yüzünü dahi görmek istemiyorum…’ gibi kin, nefret, öfke belirten mesajlara yer yoktur. Sakın göndermeyin. Bu sizi, sevgiden nefrete kolay geçebilen biri yapar ve bu da otomatikman aşkınızı onun gözünde kıymetsiz kılar. Unutmayın, o aşkınızı kıymetli bulduğu oranda sizi de kıymetli bulacak. Ya da aksi! Gerçekçi, net ve akıllı olun çünkü yollayacağınız mesaj ya onu yeniden kazanmanızı sağlayacak ya da tamamen kaybetmenize sebep olacak.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlar Eski Sevgiliyi Elde Et pdf Kitabında

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar Eski Sevgiliyi Elde Et pdf kitabında. Kitabı aşağıdaki görsele ya da linke tıklayarak indirebilirsiniz.

İnsan psikolojisinin kayıtsız kalamayacağı bazı sözcükler, cümleler bulunur. Özel bir iskelet üzerinde kurulu olan bu cümlelerin yüzlerce farklı versiyonu kurulabilir. Eski sevgiliye atılacak mesajları bu mantıkla oluşturur ve karşı tarafa o şekilde gönderecek olursanız bu duruma kayıtsız kalamaz ve mutlaka olumlu bir tepki verir. ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ pdf kitabı bu sırları ve çok daha fazlasını anlatıyor. Örneğin;

  • Eski sevgilinle irtibata geçmeden önce neleri hazır etmen gerektiğini,
  • Seni aciz göstermeden onla nasıl irtibat kuracağını,
  • Karşılıklı ya da telefon/mesaj gibi alanlarda onla nasıl görüşeceğini,
  • Görüşme esnasında hangi cümleleri kullanacağını,
  • Beden dilinde hangi detayları kullanarak onu yoğun etkin altına alabileceğini,

…gibi pek çok şeyi bu pdf kitaptan öğrenebilir ve eski sevgilini kısa sürede yeniden elde edebilirsin.

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar konusunda çok dikkatli olmalısın ama yukarda yazdığımız diğer detaylar da konunun bütününde sana başarı kazandıracak diğer önemli parçalar. Hiçbirini yabana atmamalı ve ilişkinizin bu kritik döneminde en doğru hamleleri yapmalısın. Başka bir şansın daha olmayabilir. Bu şansı iyi kullanmak için Eski Sevgiliyi Elde Et pdf kitabındaki taktikleri izlemeni tavsiye ederiz. Kitabı buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayarak indirip okuyabilir eski sevgiliye mesaj ve diğer platformlarda nasıl bir yaklaşım sergilemen gerektiğini öğrenebilirsin. Kitabın erkek okuyucular için de bir versiyonu var. Verdiğimiz linkten her ikisine de ulaşabilirsiniz.

Bu yazılar da sana katkı sağlayabilir;