Erkeği kendine aşık etme taktikleri nelerdir sıralı bir biçimde anlattık. Erkeği kendine aşık etmek ve onu elde etmek için yapılması gerekenleri uygula sen de aşkı yakala.

Belki sadece hoşlanıyorsun. Belki çok aşıksın. Duygusal yoğunluğunun ne derecede olduğunu bilemiyoruz ama erkeği kendine aşık etme taktikleri nelerdir çok iyi biliyoruz. Onu Elde Et kitabının yaratıcısı olan Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisinden alacağın bu sayfadaki tavsiyeler inan çok işine yarayacak. Erkeği kendine aşık etmek için yapılması gerekenleri uygula sen de aşkı yakala.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Gerçekten İşe Yarayacak mı?

Erkeği kendine aşık etme taktikleri gerçekten işe yarayacak çünkü erkeği kendine aşık etmek için özel olarak geliştirilmiş bu taktiklerin gücü inanılmazdır. Erkeği kendine aşık etmenin yollarında izlemeniz gereken pek çok taktik dile getirilir ama işe yarayan taktikler sadece doğru taktiklerdir. Peki bu taktikler nelerdir?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadın öncelikle şunun hakkında biraz düşünüp mantık yürütmelidir. Düşünün, güzel olmayan bir kadın istediği erkeği kendine nasıl aşık ediyor? Mutlaka denk gelmişsinizdir. Çevrenizdeki tanıdık ilişkilerden ya da bir kafede otururken karşı masada dikkatinizi çeken çirkin kadın yakışıklı adam örneğine mutlaka siz de denk gelmişsinizdir. Ya da bazı şöhretleri düşünün! Şöhret olan erkek son derece yakışıklı ama sevgilisi olan kadın o kadar da güzel değil. Nasıl oluyor bu?

Erkeği kendine aşık etme taktikleri işte bu noktada kendini sezdirmeye başlıyor. Güzellik, karşı cinsle olan ilişkilerde çok ama çok önemli bir faktör. Ama asıl önemli olan şey güzellik değil! Çünkü gayet güzel olan kadınların aşk hayatı kötü de gidebiliyor. Bu işte başka bir gizem olabileceğini siz de fark etmiş miydiniz?

İşte düşünmenizi istediğimiz şey bu, gayet güzel olan bir kadın erkeği kendine aşık edemezken çirkin sayılabilir bir kadın hoşlandığı erkeği kendine nasıl aşık ediyor?

Cevap taktiklerde yatıyor!

Çirkin sayılabilen bu kadınlar, dezavantajlı durumlarını kamufle etmek için erkekler nazarındaki önemli dinamikleri kullanıyor. Yani bazı özel taktiklerin gücünden faydalanıyorlar. Bunu belki bilinçli yapıyorlar belki de bu taktikleri farkında olmadan tesadüfi olarak yapıyorlar ama ne olursa olsun doğru yapıyorlar. Bir erkeği kendine aşık etmenin yolundaki bu doğrular onlara aşkı kazandırıyor.

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel taktiklerin neler olduğunu bilen bir kadın hoşlandığı bir erkeği kendine aşık etmenin yollarını keşfetmiş demektir. Çünkü bu taktikler, erkeklerin içindeki dürtüleri harekete geçiren noktalara temas etmenin en kesin yoludur!

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Nelerdir?

Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi ve E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibinin hazırlamış olduğu Onu Elde Et pdf kitabı erkeği kendine aşık etme taktikleri nelerdir sırasıyla anlatıyor. Ne zaman ne yapmalısın, neleri yapmamalısın hepsini pdf biçimli bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Erkeği kendine aşık etme yöntemlerini tüm adımlarıyla keşfedebileceğiniz Onu Elde Et kitabını siz de indirip okuyabilirsiniz.

onu elde et kitabı

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Kitabı Sana Aşkı Kazandıracak!

Erkeği kendine aşık etme taktikleri konulu bu kitap, aşık etmek istediğin erkek üzerinde etkili ve kalıcı sonuçlar yaratmanı sağlayacak bir dizi hareketi ne zaman ve ne şekilde yapman gerektiğini bu kitapla keşfedebilirsin. 18 yaşından büyük ve aşk hayatı devam eden her yaştaki kadının kolaylıkla uygulayabileceği metotları bu kitaptan öğrenebilirsin.

Kitap seti, 64 sayfalık ana kitaptan ve yanında 3 adet ek kitaptan oluşuyor. Herhangi bir pdf dosyası açabildiğiniz bilgisayarınızda ya da akıllı telefonunuzda siz de rahatlıkla açıp okuyabilirsiniz.

Birinci Ek Kitap: İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat/30 sayfa

onu elde et kitabı özet izlenim

Sen belki kendi izlenimine güveniyor olabilirsin ama hoşlandığın erkek nazarında durum aynı olmayabilir. Kadın ve erkek zekası farklı işler! Duygusal ve fiziksel izlenimini gerektiği gibi güncellediğinde hoşlandığın erkeğin sana bakışlarındaki değişimi hemen fark edeceksin. Bu bonus kitap, hoşlandığın erkekte bıraktığın izlenimin ne kadar başarılı olduğunu test ediyor. Çıkacak test sonucuna göre neler yapman gerektiğini sırasıyla anlatıyor. Erkeği kendine aşık etme taktiklerinin önemli bir kısmını bu kitap barındırıyor.

İkinci Ek Kitap: Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma/30 sayfa

onu elde et kitabı özet kıskançlık

Erkekler, kıskanç olduğunu hissettiği kadınları özgüvensiz olarak görür ve bu da onun gözündeki çekiciliğini yok eder. Sırf kıskanç bulduğu için, beğendiği bayana çıkma teklifi etmeyen çok sayıda erkek var. Onu Elde Et kitap setindeki bu bonus kitap 35 soruluk testle kıskançlık dereceni ölçüyor. Çıkacak sonuca göre neler yapman gerektiğini anlatıyor.

Üçüncü Ek Kitap: Onla Chat/13 sayfa

onu elde et kitabı özet chat

Chat alanlarında hoşlandığın erkekle nasıl bir diyalog kurman gerektiğini bilmen çok önemli. Facebook, Whatsapp gibi alanları akıllıca kullanmayı bilen bir kadın hoşlandığı erkeği çok daha kolay elde edebilir. 13 sayfalık bu bonus kitapla onla yazışabileceğin tüm platformlarda neler yapman ve neleri asla yapmaman gerektiği anlatılıyor.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Kitabı indir

Aşağıdaki setlerden sana uygun olanını seçebilir ve kitap setini indirip hemen okumaya başlayabilirsin.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Kitabı

Onu Elde Et Tekli Set

Onu Elde Et Kitabı Satın al
sistem uyumlu

 

Onu Elde Et + Onu Elde Tut 2’li Set
Bana duyduğu aşk hiç eskimesin diyenlerin seti!

onu elde et satın al oet
sistem uyumlu

Erkeği kendine aşık etme taktikleri ile onu elde edip ilişkiniz başladıktan sonra, her ilişkide olduğu gibi sizinki de eskimeye başlayacak. Bunun olmaması için ilişkin devam ederken uygulanması gereken başka özel taktikler de var. Sana olan ilgisini ve aşkını hep taze tutmak istiyorsan, hiç azaltmadan günbegün nasıl arttırabileceğini bu ikili setle keşfedebilirsin.

Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3’lü Set
Sadece kalbinin değil, yatağının da kraliçesi olmak isteyenlerin seti!


sistem uyumlu

Yataktaki Kraliçe ile erkeğini sekste etkilemenin ve onu tam anlamıyla tatmin etmenin  tüm yollarını öğrenebilirsin! Sevgilin olacak erkekle cinsel münasebet düşünmüyor olabilirsin ama müstakbel eşinle hayatlarınızı birleştirdiğiniz zaman inan bu kitaba çok ihtiyacın olacak. Şimdiden alarak tüm ihtiyaçlarını daha ucuza temin etmiş olacaksın!

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktiklerini
Sen de Keşfet ve Onu Elde Et!